Vardas *
 Atsiliepimas *
Dėl apsaugos, įveskite matomus skaičius ir raides tiksliai taip, kaip pavaizduota paveikslėlyje
captcha

(20)
>
(20) Arkadiyinaks
Вечером исследовал контент инета, случайно к своему удивлению заметил полезный ресурс. Гляньте: воблеры для рыбной ловли . Для меня вышеуказанный сайт произвел хорошее впечатление. Всем пока!

(19) Laura
Gražu labai

(18) Irena
Zaviuosi Jusu darbais ,labai dziaugiuosi ir didziuojuosi ,isigytais.Stebiu ir groziuosi Jusu kuryba .Po Jusu darbu man niekas nebegrazu . Labai nuosirdziai linkiu kurybos polekio,sekmes ir sveikatos.
Irena , Klaipeda

(17) Irena
Nuostabus darbai,esu laiminga,kad likimas dovanojo galimybe susipazinti su nuostabia moterim,apdovanota talentu.Mano prasymu ,buvo sukurti papuosalai, kurie bus palikti anukelei.Nuosirdziai dekoju,linkiu sveikatos,kurybinio polekio,didziules sekmes.Tegu Ja saugo ir globoja Angelas sargas.

(16) raf
Talentas....lietuviskai

(15) Rita ir Vilius
... kuklumas, kuklumas ir dar kartą kuklumas. Tai bruožas, rodantis didelę vidinę žmogaus kultūrą, inteligentiškumą, talentą ir, žinoma pagarbą kitiems. Visa tai sudėta į nuostabius kūrinius. AČIŪ. Dalyte,ačiū, kad mūsų svajonę pavertei tikrove. Kad žiedai, kurie mus jungia skleidžia tokią gerą energiją, jog norisi kilti...
Sėkmės didžiausios!

(14) Vaiva
Talentingo žmogaus papuošalai paliko man įspūdį. Ne tik noriu, bet net geidžiu įsigyti Jūsų papuošalų. Patarkite man kaip tai būtų įgyvendinama. Sėkmės

(13) Dalia Dalia Daluze
kaip rasti paziureti, kur rasti paziureti realiai ir pirkti realiai?
Paziurejom kartu ir susizavejom kartu ir panorom kartu, tureti tavo minciu krisleli
Jei turesi galimybe atsakyk emigrantui Arunui kuris tiki kad mintys materialios : ateitis4@gmail.com
Linkejimai tau, su kuria tikiu susitiksime vienyje.

(12) Rūta
Norėčiau visų papuošalų iš karto..

(11) Viktorija
Likau nepaprastai sužavėta, fantastiški darbai! Ar yra tokia vieta kur galima būtų į juos pasižiūrėti iš arčiau ir pačiupinėti Gal kokia galerija Vilniuje prekiauja Jūsų darbeliais?

>